Akatlar Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Akatlar tuvalet tıkanıklığı açma İski yetki belgeli tesisatçı olarak tıkanıklık açma konusunda hizmet vermekteyiz. Tuvalet açma , lavabo açma ve gider tıkanıklığı sorunları aynı günde halledilir.

Tıkanan Tuvaletleri Robotla Açıyoruz

Akatlar tuvalet açma görevinde farklı teknikleri uygulamaktan çekinmeyiz ve bunu ancak gider içinde başarı elde etmek için yaparız. Örneğin sakız etrafına yapışmış bazı kıl tüy artıkları bir yumak olmuşsa biraz tazyikli suyu direk sakızın üzerine sıkarak oluşumu takip ederiz. Hareket ve yerinden ayrılma gibi özellikler varsa zaten işin büyük kısmını tamamlamışız demektir.  Akatlar tuvalet tıkanıklığı açma ekip tavsiyelerimiz arasında bazı noktalara dikkat çekmek istiyoruz. Tuvaletlerde tıkanma gayet normal bir durum fakat o şekilde bekletilmesi zaruri bir hatadan başka bir şey değildir. Elbette bu insanların alışkanlıklarına göre değişmektedir. Örneğin, klozet pompası kullanmak sizin için uygun ise sorun değil. Fakat ilerde sırf pompa kullandığınız için gider içlerinin esnemesi ve kırılma düzeyine gelmesinden sonra atıkların sızması, rutubet oluşturması ve özellikle alt katınızdaki komşunuzun tavanından itibaren soru halinde görünmeye başlaması bir hayli sıkıntı demektir. Ayrıca pompa atıkları yerlerinden pek oynatmaz ve sabit olan orada yine duracaktır. Fakat biz cihazlarımızla o atığı tamamen yerinden çıkartarak, 10-20 santim kadar hızlı bir şekilde aşağı yönlü boruların içine düşmesini sağlıyoruz. Gerisi tamamen sorunsuz tesisatlar olarak sizlere geri dönüyor.

Akatlar tuvalet tıkanıklığı açma büyük sorunlar kadar küçük olanları ile ilgilenir. Tuvalet kabin sayısının fazla olması, fabrika atık sistemleri veya apartman dairesi olsun hepsi için desteğimiz son sürat devam edecektir. Sizde yararlanmak ister misiniz?

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın