bahçeşehir

Bahçeşehir tuvalet tıkanıklığı açma için profesyonel ve işinde ehil kalifiyeli elemanlara sahip olan firmamız ile hızlı şekilde yeni gelişme evresinde olan yada bir hayli büyümüş ve boruların içini nerdeyse tamamen kaplamış olan tıkanıklıklara karşı mücadele de sizlerleyiz.

İski Özel Tıkanıklık Açma Bahçeşehir

Bahçeşehir tuvalet tıkanıklığı açma İski işlemi tadilatsız olup tüm işlemler boru içinden yapıldığı ve klozet yada alaturka tuvalet gideri içine gönderilen cihaz vasıtası ile tamamlandığı için ne fayansı kırarız ne de matkap ile birkaç yeri parçalamamız gerekir. Dolayısıyla tadilat sadece atık kaçağı varsa gündemimize gelebilir. Bahçeşehir tıkanıklık açma için sorunla birlikte çözümü hemen yazalım. Lahmacun, pide ve pizza gibi hazır yiyecekleri yediniz ve her seferinde kırıntıları klozete attınız. Zaten minimal seviyede olan atığın içine yapışırsa illaki büyüyecektir. Saç, sakal, kirli temizlik suları derken bu madde bir hayli büyür ve klozeti tıkar. Sanıldığı gibi boruların her tarafını sarmış olmayabilir ve biz yine de 30 metre mesafe menziline sahip cihazımız ile atıkları bulmada ustayız.

Bahçeşehir tuvalet tıkanıklığı açma İski servisimiz çalışanları kablolu sensör yardımı ile atıkları kameradan iletilen görüntüleri de kullanarak etkili şekilde bulabilir ve yemek artıklarını hızlıca kazıyacak kanal açıcı ile boru çevreleri, iç çaplarındaki bu daralmayı söküp atacak şekilde parçalayabilir, su basıp uzaklaştırabilir. Firmamızı bahçeşehir tuvalet açma dışında lavabo açma , kanalizasyon açma ve kanal görüntüleme hizmetleri içinde arayabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın