barbaros tuvalet tıkanıklığı açma

Barbaros tuvalet tıkanıklığı açma firmamızda robot cihazlar kullanarak tıkanılığa  TL ye müdahale edilmektedir. Tuvalet tıkanklığı açma İski görevinde küçük yada büyük yapılı iş merkezleri, toplu konaklama alanları, okul ve kamu binaları, otel ve konaklama merkezleri, apartman ve müstakil dairelerde klozet bakımı yapmaya devam ediyoruz.

Tıkalı Tuvaleti Açmak İçin

Barbaros tuvalet tıkanıklığı açma asla imkânsız ve çözümü zor bir eylem olmamakla birlikte tesisatı incelemeye başladığımızda zaten sorun kendiliğinden bize gözükecektir. Bunu iki türlü yapabiliriz. Personelimiz kamera ile gözlem yaparken, cihaz da kendi içinde tarama başlatır ve çeşitli sinyaller ile sorunu atlamamızın önüne geçecektir. Yapışmış, donmuş ve artık katılaşmaya yüz tutmuş, su içinde bir türlü gitmeyen ve boruda yer edinmiş olan atık yağların temizlenmesi de görevlerimiz arasındadır.  Barbaros tuvalet  açmak için atık yağ boru içinde 10’larca santim uzunluğunda bir hat oluşturmuş olabilir ve orada su sirkülasyonu sağlarsak çözünecektir. Bunu başarmak için ortalama 150 bar basıncı çok güzel olur ve cihazı temiz su hattına bağladıktan sonra kamera ile çok yaklaşırız ve cihazın uzantısı yani hortumu atığın 1 santim gibi uzaklığına gelince cihaz çalıştırılır ve sonucu su biraz durgunlaştığı zaman hemen bulabiliriz.

Barbaros tuvalet tıkanıklığı açma için yine aynı teknik ile örneğin peçete, ıslak mendil gibi boruda ilerleyemeyen ve sabit kalacak şekilde duran bezlere de temiz su gönderebiliriz ve bizim en belirgin avantajımız bunu rastgele değil kamera ile görerek yapmamızdır.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın