ortaköy tuvalet tıkanıklığı açma

Ortaköy tuvalet tıkanıklığı açma iski yetki belgeli tıkanıklık açma servisiyiz firmamıza 0212 544 36 75 ulaşabilirsiniz. Aynı gün içinde tuvalet tıkanıklığı açma iski servis hizmeti veriyoruz. Açım ücreti arayarak öğrenebilirsiniz.

Ortaköy tuvalet tıkanıklığı açma hizmetleri ile tadilat masraflarına son verebiliriz ve kanalları yani tuvalet içlerinin temizliği pırıl pırıl hale gelinceye kadar dikkatlice temizleyebiliriz. Gece gündüz demeden her iki yakada tüm İstanbul halkına en iyi ve yakışır hizmeti vermek için yarışmaktayız.

Tuvalet Açma Hizmeti

Ortaköy tuvalet açma olarak artık günümüzde çığır açan teknikleri uygulamaya devam ediyoruz. Bazı tesisatçılar alaturka veya artık iyice yaygınlaşan alafranga tuvaletlerin ilk birkaç metresinden itibaren temizlik yapmaktadır. Bunun için helezon yay ismi verilen metal kavisli çubuk kullanılır. Tamamen atıkları borudan aşındırmak ve tutunduğu yerden çözünmesi amaçla kullanmaktadırlar. Elbette ortaköy tuvalet tıkanıklığı açma ile oldukça pahalı ve orijinal kanal açıcı mekanizmayı satın almak ancak uzmanların işi olduğu açıktır. Bizim uyguladığımız teknik ise bu cihaz ile birkaç metre gibi kısıtlı bölgelerde değil 29-30 metreye varıncaya kadar elektronik ile iç temizliğinin yapılması amacına dayanmaktadır. Islak mendilleri genelde makyaj temizliği veya çevre temizliği, fayans, lavabo taşı gibi alanlardaki kirleri yok etmek için kullanırız. Genelde lavabo etrafında bir tane çöp kutusu olması gerekirken suda hızlıca çözüneceği düşünülür ve tuvalete atılabilir. Bu oldukça yanlış olmasına rağmen bu türdeki alışkanlıklarına ara verirseniz ve iç temizliği de firmamız ile yaptırırsanız, tuvaletlerinizde artık tıkanma kâbusunun yok olacağını söyleyebiliriz.

Ortaköy tuvalet tıkanıklığı açma çalışanlarımız ile ıslak mendil gibi maddelerin yapıştığı yerlerden çözünmesi için elimizden ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bunu başarmak için tespit, araştırma, bulma ve son oluşum haline en uygun aparatı takarak sonraki aşamaya geçme şeklinde adımları takip edebiliriz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın