Tuvalet Tıkanıklığı Açma İski

Tuvalet tıkanıklığı açma İski rekor düzeyde başarı elde ettik ve personelimizin çalışmasından sonra artık her ay aldığınız koku giderici masrafları yada klozet pompası için ayırdığınız ve sinir harbine sizleri sokan bu durumlara elveda diyebilirsiniz.

İski Özel Servis Hizmeti

Tuvalet tıkanıklığı açma İski sabit olan ve herhangi bir deformasyona maruz kalmayan borularda atıkların çoğalması doğal olarak içyapısındaki suyun akıp gidebileceği alanlarda zorlanmasına sebep olacaktır. Bu klasik tıkanıklık sorunudur. Ne zaman boruda tahriş yaşanırsa delinme, çatlama, sızdırma gibi şikâyetler hat safhaya ulaşacaktır. Buna sebep olan belki kullandığınız asit miktarı yoğun ve diğer klozet açıcılar yada temizleyicilerden daha ucuza satılan temizlik ürünleri olabilir. Tuvalet tıkanıklığı açma atığı robot ile temizlediğimizi düşünelim ve kaçak varsa yeni boru taktık ve sizlere tertemiz şekilde emanet ettik. Boru artık belli bir süreliğine garantimiz altındadır ve sizlere bazı uyarılarda bulunan teknisyenlerimizi dinlerseniz, klozetinizdeki hataları eskisi gibi yapmazsanız çok uzun bir süre de başınız tesisat sıkıntısı anlamında ağrımayacaktır.

Tuvalet tıkanıklığı açma İski tıkanıklık bir hayli artmıştır ve klozetiniz suyu dışarı atıyor, pompa ile belki 10’larca dakika boyunca ileri geri hareketler ile temizlemeye çalışıyorsanız bir hayli kritik seviyeye ulaşmış demektir. Pompa ile suyu klozetten içeri gitmesini sağlayın ve bizi arayın, klozetteki su gittiğinde atıkta beraber gitmez ve sabit olarak o tıkanıklık durur ve onun tam çaresi robot ile temizliktir.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın